Alior Bank to jeden z najbardziej doświadczonych franczyzodawców w branży finansowej. Swoją sieć partnerską rozwija od 15 lat. Potencjalny franczyzobiorca, który chce zainwestować w dwustanowiskową placówkę partnerską Alior Banku o powierzchni 45 mkw., musi dysponować kwotą ok. 40 tys. zł. Franczyzodawca wyciąga jednak rękę do ludzi przedsiębiorczych, którym brakuje kapitału na pokrycie kosztów otwarcia placówki partnerskiej. Do pozyskania jest nawet 40 tys. zł, czyli tyle, ile wynosi minimalna inwestycja w placówkę Alior Banku.
- Obecnie sytuacja na rynku jest ustabilizowana, co sprzyja podejmowaniu nowych wyzwań i decyzji biznesowych - mówi Julianna Surma, dyrektor regionu północnego placówek partnerskich Alior Bank. - W związku z tym, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie w branży finansowej i pomysł na to, jak prowadzić placówkę partnerską banku. Muszą nas jednak przekonać do tego pomysłu.
Julianna Surma zaznacza, że pula budżetowa programu jest ograniczona, więc poza dobrym pomysłem zdecyduje kolejność zgłoszeń, a dofinansowanie mogą uzyskać zarówno nowi, jak i obecni partnerzy zainteresowani rozwojem prowadzonego biznesu. - Program Alior Banku jest świetną okazją, by przy pełnym wsparciu z naszej strony w komfortowych warunkach wystartować z własnym biznesem - podkreśla Julianna Surma. - Partner dzięki dodatkowym środkom finansowym na start, ma możliwość zatrudnienia pracowników z większym doświadczeniem i o wyższych kwalifikacjach. Doświadczona kadra zapewnia skuteczną obsługę osób zainteresowanych ofertą banku z segmentów klienta indywidualnego oraz biznesowego, co pozwala szybciej uzyskać oczekiwane zyski z prowadzonego biznesu.
Julianna Surma dodaje, że posiadanie wybranej przez siebie lokalizacji oczywiście jest atutem, jednak warto być otwartym na inne możliwości. Doświadczeni dyrektorzy regionalni, znając specyfikę lokalnego rynku i jego historię, pomagają w szczegółowej analizie potencjału danej miejscowości.
O dołączenie do sieci i uzyskanie wsparcia mogą wnioskować kandydaci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, mają co najmniej średnie wykształcenie, doświadczenie w branży finansowej oraz dysponują lokalem o powierzchni min. 45 mkw. Alior Bank zapewnia szeroki wachlarz produktów dla klienta indywidualnego i biznesowego, wsparcie na każdym etapie współpracy oraz opiekę dyrektora ds. sprzedaży od pierwszego kontaktu z bankiem. Franczyzobiorcy otrzymują wynagrodzenie prowizyjne oparte o wszystkie segmenty oferty, uzupełniane konkursami, akcjami specjalnymi oraz budżetem na działania marketingowe.
Wizytówka Alior Bank
- Liczba oddziałów własnych: 178
- Liczba placówek partnerskich: 341
- Minimalna kwota inwestycji: 40 tys. zł
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
To, że poszedłeś pracować na etat, nie oznacza, że całe życie tak musi być. Kup listopadowy numer "Własny Biznes FRANCHISING", odważ się i zmień swoje życie zawodowe.
To już ostatnia okazja w tym roku, aby spotkać się z setką franczyzodawców pod jednym dachem! Przyjdź jeszcze dziś na Targi Franczyza do Pałacu Kultury i Nauki!
24-26 października w Pałacu Kultury i Nauki możesz poznać 100 sprawdzonych pomysłów na biznes we franczyzie. Przeczytaj relację z targów i przyjdź wybrać franczyzę dla siebie!
Od 24 do 26 października w Pałacu Kultury i Nauki można poznać 100 najciekawszych franczyz w Polsce. Przyjdź i wybierz biznes dla siebie. Śledź relację z targów na żywo.
Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w subskrypcję magazynu "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jaki biznes się opłaca! Tego nie przeczytasz w internecie!
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Franczyzobiorczyni Tax Safe z Krakowa dba o work-life balance, ale klientów cały czas jej przybywa. Jak sobie radzi?
La Mancha szuka partnerów szczególnie w Białymstoku i Szczecinie. Dlaczego to dobry moment na nawiązanie współpracy?
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.