Jesteśmy wymagający
Jak oceniacie Państwo pierwszy rok funkcjonowania placówek partnerskich?
Koncept biznesowy się sprawdza. Jest on tak skonstruowany, żeby partner mógł zarabiać już od pierwszego miesiąca funkcjonowania. Po kilku miesiącach funkcjonowania placówki agent może uzyskać dochód od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nasz partner otrzymuje w pełni funkcjonalną placówkę bankową pod jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w sektorze.
Czy placówki własne można odróżnić od placówek partnerskich Eurobanku?
Placówki partnerskie nie różnią się od naszych własnych niczym poza słowem „partner” w logo. Oferują te same produkty, doskonale kojarzone dzięki profesjonalnym kampaniom marketingowym. Do tak przygotowanego biznesu potrzebujemy partnera, który ma już jakieś doświadczenie w biznesie oraz angażuje się w prowadzenie placówki. Jesteśmy wymagający i starannie dobieramy sobie partnerów i to się sprawdza.
Dlaczego zmodyfikowaliście Państwo zasady współpracy?
Daliśmy partnerom dodatkowe narzędzia do zarabiania. Znieśliśmy sztywne i restrykcyjne plany sprzedażowe zastępując je progami, co działa motywująco na partnerów. Utworzyliśmy też tzw. fundusz odsetkowy, który pozwala parterowi czerpać zyski z lojalności klientów. Wiele pomysłów realizujemy zainspirowani uwagami partnerów – w końcu to oni są najbliżej klienta.
rozmawiał (emka)
ZOBACZ W KATALOGU
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Alior Bank rozszerza ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. W ramach dwóch uzupełniających się programów mogą łącznie otrzymać do 100 tys. zł brutto.
Emilia Piesik weszła we franczyzowy biznes razem z mamą. Dziś sama ma dzieci i wciąż chwali sobie współpracę z franczyzodawcą.
Małgorzata Rodziewicz od 10 lat jest partnerem Santander Bank Polska. Jak ocenia współpracę z bankiem?
Joanna Ewert długo poznawała od podszewki Santander Bank Polska, aż wreszcie postanowiła zostać jego franczyzobiorczynią. Podczas zeszłorocznych Targów Franczyza została laureatką konkursu TOP Franczyzobiorca, w kategorii „Mistrz sociali”.
Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w subskrypcję magazynu "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jaki biznes się opłaca! Tego nie przeczytasz w internecie!
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Franczyzobiorczyni Tax Safe z Krakowa dba o work-life balance, ale klientów cały czas jej przybywa. Jak sobie radzi?
La Mancha szuka partnerów szczególnie w Białymstoku i Szczecinie. Dlaczego to dobry moment na nawiązanie współpracy?
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.