Bankowa jesień
W 2012 roku rozpoczęło działalność 31 placówek pod logo BZWBK. Na koniec roku ich całkowita liczba wyniesie 120. TO zasługa listopada, kiedy zostanie uruchomionych 10 punktów partnerskich, m.in. w Łobezie, Rydułtowach, Łasku, Sulejówku i Krzeszowicach.
Sprzedaż w placówkach w porównaniu do zeszłego roku zwiększyła się dwukrotnie. Jest to efekt czteroletniej pracy nad kształtem sieci partnerskiej. Początkiem była zmiana marki minibank na markę BZWBK Partner, następnie praca nad wdrożeniem szeregu systemów IT, ciągła poprawa oferty produktowej, położenie dużego nacisku na standardy obsługi w placówkach, w czym pomagali regionalni menedżerowie. Stworzono także system motywacyjny dla pracowników oraz ciągłe szkolenia dotyczące umiejętności sprzedażowych w placówkach partnerskich. Program motywacyjny zapewnia bezpieczeństwo i stały dochód partnerom, a z drugiej, dzięki systemowi bonusowemu, motywuje do ciągłego zwiększenia sprzedaży i przekraczania założonych planów sprzedażowych.
- W przyszłym roku zamierzamy utrzymać tempo rozwoju i otwierać placówki tylko w tych lokalizacjach, gdzie nie ma jeszcze BZWBK. Wiemy, że o sukcesie poszczególnych placówek partnerskich decyduje profesjonalna postawa partnera oraz jego wysokie zaangażowanie wsparte doświadczeniem centrali banku. Stabilna i efektywna sieć daje partnerom poczucie bezpieczeństwa a Bankowi wymierne zyski i o to chodziło od początku w budowaniu tego kanału sprzedaży - mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju placówek partnerskich.
Osoby zainteresowane franczyzą bankową będą mogły porozmawiać o szczegółach współpracy z BZWBK na Targach Franczyzy, które odbędą się w dniach 18-20 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Stoisko banku oznaczone jest nr 2.37.
(mk)
ZOBACZ W KATALOGU
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Alior Bank rozszerza ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. W ramach dwóch uzupełniających się programów mogą łącznie otrzymać do 100 tys. zł brutto.
Emilia Piesik weszła we franczyzowy biznes razem z mamą. Dziś sama ma dzieci i wciąż chwali sobie współpracę z franczyzodawcą.
Małgorzata Rodziewicz od 10 lat jest partnerem Santander Bank Polska. Jak ocenia współpracę z bankiem?
Joanna Ewert długo poznawała od podszewki Santander Bank Polska, aż wreszcie postanowiła zostać jego franczyzobiorczynią. Podczas zeszłorocznych Targów Franczyza została laureatką konkursu TOP Franczyzobiorca, w kategorii „Mistrz sociali”.
Franczyza Alior Banku liczy już 15 lat. Marta Radziwiłko, jedna z pierwszych franczyzobiorczyń marki, mówi, że nigdy się nie zawiodła i ciągle się rozwija.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Rozważasz otwarcie firmy? Najpierw zainwestuj w subskrypcję magazynu "Własny Biznes FRANCHISING" i sprawdź, jaki biznes się opłaca! Tego nie przeczytasz w internecie!
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Franczyzobiorczyni Tax Safe z Krakowa dba o work-life balance, ale klientów cały czas jej przybywa. Jak sobie radzi?
La Mancha szuka partnerów szczególnie w Białymstoku i Szczecinie. Dlaczego to dobry moment na nawiązanie współpracy?
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.